Referenzen

Referenzen

Port Lotniczy Szczecin Goleniów

Mamy przyjemność poinformować wszystkich zainteresowanych, iz Firma EUROSTAR Marek Pater z siedzibą W Stargardzie Szczecińskim ul. Podchorążych 35, pełniła Nadzór Inwestorski - Inżynier Kontraktu zadania inwestycyjnego „Rozbudowa i modernizacja infrastruktury lotniskowej i ponowej w Porcie Lotniczym Szczecin-Goleniów” w zakresie budowy i rozbudowy dróg kołowania oraz plyt postoju samolotów wraz z infrastrukturą towarzyszącą.

Referencje: PDF

Zespół domów zakwaterowania turystycznego

Niniejszym informujemy wszystkich zainteresowanych, że EUROSTAR Marek Pater Firma z siedzibą W Stargardzie Szczecińskim ul. Podchorążych 35, 73-110 Stargard Szczeciński była Inwestorem Zastępczym I etapu zadania inwestycyjnego „Zespół domów zakwaterowania turystycznego - rekreacji indywidualnej z parkingiem oraz całą infrastrukturą” przy ulicy Grunwaldzkiej w Pobierowie.

Referencje: PDF

URZĄD GMINY Nowe Warpno

Niniejszym informujemy wszystkich zainteresowanych, że Finna „ EUROSTAR” Marek Pater z siedzibą W Stargardzie Szczecińskim ul. Podchorążych 35, była Inzynierem Kontraktu zadania inwestycyjnego „Modernizacja ulic Warszawskiej i Kościelnej oraz przebudowę ulicy Krótkiej” W Nowym Warpnie.

Referencje: PDF

"Widok" Sp. z o.o

Mamy przyjemność poinfonnować wszystkich zainteresowanych, iż Finna EUROSTAR Marek Pater z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim ul. Podchorążych 35, pełniła funkcję Inzyniera Kontraktu zadania inwestycyjnego „Budynek Mieszkalno - Usługowy przy ul. Bandurskiego 96 W Szczecinie” o kubaturze całkowitej 75 933 ma, powierzchni zabudowy 1899,56 m2 i powierzchni całkowitej 25 740,10 mz. Całkowite zakończenie inwestycji planowane jest na dzień 30 czerwca 201 lr.

Referencje: PDF

«12»